/ Wypadek komunikacyjny

MIAŁEŚ WYPADEK, A MOŻE NA SKUTEK WYPADKU ZMARŁA BLISKA CI OSOBA? UZYSKAJ ODSZKODOWANIE I ZADOŚĆUCZYNIENIE!

Nieszczęście pojawia się znienacka – zaskakuje i brutalnie przerywa normalny tryb życia. Kiedy ktoś jest poszkodowany w wyniku wypadku lub na jego skutek traci ojca, matkę czy inną bliską osobę, przeżywa prawdziwy dramat. Musi zmagać się z psychicznym, a czasem i fizycznym cierpieniem przez wiele lat, a często nawet przez całe życie. Jeżeli przeżyłeś tragedię, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jakie to bolesne.

czytaj więcej…

/ Wypadek komunikacyjny

RADCA PRAWNY – PEŁNOMOCNIK OSÓB POSZKODOWANYCH W WYPADKU

W codziennej pracy naszej kancelarii często spotykamy się z pytaniami: Kto może być pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach drogowych i innych? Co oznacza pojęcie pełnomocnik? Kim jest taka osoba i jak może pomóc w sprawie o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę? W niniejszym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na te i inne pytania, mając nadzieję, że rozwieją one wszelkie wątpliwości.

czytaj więcej…

/ Wypadek komunikacyjny

ZADOŚĆUCZYNIENIE, ODSZKODOWANIE, RENTA PO WYPADKU KOMUNIKACYJNYM

Zadośćuczynienie i odszkodowanie oraz, w niektórych przypadkach, renta przysługuje najbliższym członkom rodziny lub ewentualnie innym osobom, które z osobą zmarłą na skutek wypadku komunikacyjnego, spowodowanego przez inną osobę, łączyły bardzo bliskie więzi emocjonalne bądź też inne zobowiązania.

czytaj więcej…

/ Wypadek komunikacyjny

DLACZEGO NIE WARTO PODPISYWAĆ UGODY? – ODSZKODOWANIA

W tym artykule renta, zadośćuczynienie oraz odszkodowanie z tytułu śmierci osoby bliskiej w pryzmacie ugody przedsądowej. Wyjaśniamy dlaczego nie warto podpisywać ugody z ubezpieczycielem lub sprawcą wypadku oraz jakie negatywne skutki może wywołać jej podpisanie.

czytaj więcej…

Rekordowe odszkodowania

Sprawdź naszą skuteczność! Zobacz sprawy zakończone sukcesem