O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Artura Klimkiewicza świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych – Klientów indywidualnych i biznesowych. Obszarem praktyk kancelarii są sprawy z zakresu prawa cywilnego, w szczególności postępowania o odszkodowanie, zadośćuczynienie i renty.

 

NAJWYŻSZE STANDARDY

 

Działając od 2005 roku, wypracowaliśmy optymalne standardy, dzięki którym możemy zaoferować usługi prawne doskonałej jakości oraz pierwszej klasy obsługę Klienta, spełniającą wszelkie wymogi kultury biznesowej. W ciągu wieloletniej działalności zyskaliśmy opinię sprawdzonego i godnego zaufania partnera, a Klienci doceniają w nas:

 • doświadczenie,
 • solidność,
 • profesjonalizm,
 • odpowiedzialność,
 • dokładność i sumienność podczas analizowania wszystkich aspektów sprawy,
 • kompleksowe, a przy tym elastyczne, Indywidualnie dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania,
 • szybki kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty,
 • pełną dyspozycyjność wraz z dojazdem do Klienta, sądu czy w inne wskazane miejsce oraz gwarancją, że poszkodowana osoba nie zostanie pozostawiona bez pomocy prawnej i zwykłego, ludzkiego wsparcia, np. w postępowaniu likwidacyjnym lub przed sądem,
 • bezpłatne konsultacje i porady prawne,
 • brak kosztów wstępnych,
 • darmowy dojazd do Klienta w każde miejsce w Polsce,
 • niskie koszty prowadzenia spraw, dostosowane do niezbędnego nakładu pracy, występującej w danym momencie sytuacji ekonomicznej oraz możliwości finansowych Klienta,
 • komfort współpracy,
 • pełną dyskrecję oraz poufność informacji w związku ze świadczoną pomocą prawną,
 • bezpieczeństwo – kancelaria posiada ubezpieczenie OC na kwotę 4,5 mln zł, zapewniające Klientom rekompensatę w razie w razie nieprzewidywalnego i wyjątkowego zdarzenia losowego, takiego jak np. zniszczenie akt sprawy czy wypadek radcy prawnego, skutkujący niepojawieniem się na sprawie.

 

NAJLEPSI PRAWNICY

 

Największą wartością naszej kancelarii są ludzie. To dzięki nim tysiące z prowadzonych spraw zakończyły się sukcesem i otrzymaniem przez Klienta wysokiego odszkodowania. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów o wysokich kompetencjach zawodowych i interpersonalnych. Liczne grono radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów radcowskich i adwokackich naszej kancelarii wyróżnia wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji oraz wysoka kultura osobista i szacunek do drugiego człowieka.

W trosce o oferowanie kompleksowej obsługi prawnej, nasza kancelaria współpracuje również z niezależnymi radcami, adwokatami, notariuszami, biegłymi rewidentami, komornikami, doradcami i konsultantami wielu specjalizacji, jakich wsparcie niejednokrotnie bywa nieodzowne dla powodzenia sprawy.

 

SKONCENTROWANI NA CELU

 

Jesteśmy świadomi, że przyszłość poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach, zwłaszcza komunikacyjnych, idzie w parze z mądrą decyzją odnośnie wyboru osób świadczących pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowania, renty czy zadośćuczynienia. Wysokość wypłacanych świadczeń zależy nie tylko od faktycznych okoliczności konkretnej sprawy, lecz także w dużej mierze od gwarantowanego przez tę osobę czy kancelarię doświadczenia oraz zaangażowania w rzetelne przeprowadzenie postępowania, analizę zdarzenia i wykazanie przesłanek, warunkujących wypłatę właściwej kwoty za poniesioną krzywdę lub szkodę.

>Uważamy, że we współczesnym świecie, gdzie na każdym kroku czyhają pułapki, przy wyborze kogoś, kto pomoże w odzyskaniu odszkodowania warto zachować szczególną ostrożność. Na rynku działa wiele tzw. „firm odszkodowawczych”, kryjących się pod różnymi nazwami, które nie zawsze są w stanie zagwarantować fachową pomoc, a częściej stawiają na jak najmniejszy nakład pracy oraz szybki i wysoki zarobek. Działają z myślą o własnej korzyści, a nie o tym, by to poszkodowany mógł dzięki nim uzyskać jak najwyższe świadczenia. W naszej ocenie również ktoś kto zajmuje się kilkunastoma tysiącami spraw jednocześnie, nie ma możliwości, by odpowiednio zadbać o interesy każdego poszkodowanego.

Nasza kancelaria ukierunkowana jest na dochodzenie roszczeń odszkodowawczych (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych) od zakładów ubezpieczeń. Skoncentrowani na jednej specjalizacji, jesteśmy w niej profesjonalistami, jakim można w pełni zaufać. A dzięki temu, że zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych ekspertów, gwarantujemy pomoc prawną na najwyższym, oczekiwanym przez Klientów poziomie.

 

„Dajemy więcej” to myśl, jaka przyświeca nam każdego dnia.

 

Troszcząc się o jak najlepsze przeprowadzenie każdego postępowania, dajemy z siebie więcej po to, by więcej za doznaną krzywdę i cierpienie mógł otrzymać nasz Klient:

 • nie przegraliśmy jeszcze żadnej sprawy,
 • wielokrotnie wygrywaliśmy z dużym sukcesem sprawy, z którymi tzw. „kancelarie odszkodowawcze” nie poradziły sobie lub uzyskały rażąco niskie kwoty,
 • uzyskaliśmy rekordowe odszkodowania: 2,2 miliona złotych i 1 milion złotych za śmierć bliskiej osoby
 • wywalczyliśmy rekordowe kwoty zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby dla wujka i ciotki po 40 tys. zł oraz dla dziadków zmarłej osoby po 20 tys. zł (w obu przypadkach ubezpieczyciel wstępnie odmówił wypłaty zadośćuczynienia)
 • mamy na koncie kilka tysięcy wygranych spraw
 • wygraliśmy wszystkie sprawy przeciwko zakładom ubezpieczeń (dochodzenie odszkodowań)
 • możemy pochwalić się efektywną współpracą z komornikami sądowymi
 • mamy możliwość udokumentowania prowadzonych przez nas spraw sądowych, w tym egzekucyjnych, zakończonych sukcesem

Współpracując z Klientem, gramy do jednej bramki. Każda sprawa naszego Klienta to nasza sprawa, dlatego dajemy z siebie wszystko, by zwyciężyć. Bo nam zależy.

Rekordowe odszkodowania

Sprawdź naszą skuteczność! Zobacz sprawy zakończone sukcesem